Wirtualne wycieczki

Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom będziesz mógł odwiedzać znane miejsca. Wirtualne wycieczki pozwalają pokazać Twoją restaurację, lokal w sposób do niedawna niedostępny. Wirtualna wycieczka może być również odtwarzana na urządzeniach mobilnych takich jak iPhone czy iPad

Panorma 360

Świat dookoła nas.

Rewelacyjna technika fotografii pokazuje otaczający nas świat. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom odbiorca ma możliwość oglądania wszystkiego dookoła czyli 360 stopni wokół oraz 180 stopni w pionie. Dzięki czemu odbiorca ma wrażenie przebywania w danym miejscu. Dodatkowe efekty dźwiękowe wzmagają to wrażenie.

Strony www

Strony www

Obecny rynek wymusza posiadanie strony w internecie. Dla wielu brak posiadania strony w wirtualnym świecie to jakbyś nie istniał. Poznaj nasze rozwiązania oparte o najnowsze trendy i technologi, dzięki którym możesz odmienić swoją stronę i wkroczyć w świat nowoczesnej technologii.

GNU GPL

Tutoriale

Nauki nigdy za wiele. Wspierając rozwiązania GNU/GPL pokazujemy w jaki sposób można zastąpić drogie oprogramowanie. Pokazujemy że dzięki bezpłatnym programom możemy wykonać wiele prac komputerze domowym, w biurze czy firmie.

Fotografia

poniedziałek, styczeń 27, 2020

Home

Nadszedł czas zmian i reorganizacji. W najbliższych dniach nastąpi przebudowa całej witryny. Prawdopodobnie będzie to problematyczne dla niektórych co wiedzieli gdzie co i jak znaleźć. Zmiany są podyktowane wkraczaniem w nowsze rozwiązania i rozszerzenie działalności. Może się również zdarzyć że niektóre artykuły znikną bezpowrotnie. Sytuacja jest również spowodowana zmianą serwera, ponieważ poprzedni dostawca miał częste problemy techniczne które utrudniały prowadzenie serwisu. Dlatego podjąłem decyzję aby przenieść cały serwis na inny serwer jednocześnie zmieniając jego wygląd i usprawnienie całości opierając się o najnowsze trendy.

Może się też wydarzyć tak że niektóre elementy będą się źle wyświetlały u ciebie. Najprawdopodobniej posiadasz starszą wersję przeglądarki, najprostszym rozwiązaniem jest zaktualizowanie jej do najnowszej.

Pozdrawiam i zachęcam do dalszego odwiedzania mojej strony

Kategoria: Uncategorised