Wirtualne wycieczki

Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom będziesz mógł odwiedzać znane miejsca. Wirtualne wycieczki pozwalają pokazać Twoją restaurację, lokal w sposób do niedawna niedostępny. Wirtualna wycieczka może być również odtwarzana na urządzeniach mobilnych takich jak iPhone czy iPad

Panorma 360

Świat dookoła nas.

Rewelacyjna technika fotografii pokazuje otaczający nas świat. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom odbiorca ma możliwość oglądania wszystkiego dookoła czyli 360 stopni wokół oraz 180 stopni w pionie. Dzięki czemu odbiorca ma wrażenie przebywania w danym miejscu. Dodatkowe efekty dźwiękowe wzmagają to wrażenie.

Strony www

Strony www

Obecny rynek wymusza posiadanie strony w internecie. Dla wielu brak posiadania strony w wirtualnym świecie to jakbyś nie istniał. Poznaj nasze rozwiązania oparte o najnowsze trendy i technologi, dzięki którym możesz odmienić swoją stronę i wkroczyć w świat nowoczesnej technologii.

GNU GPL

Tutoriale

Nauki nigdy za wiele. Wspierając rozwiązania GNU/GPL pokazujemy w jaki sposób można zastąpić drogie oprogramowanie. Pokazujemy że dzięki bezpłatnym programom możemy wykonać wiele prac komputerze domowym, w biurze czy firmie.

Fotografia

czwartek, luty 27, 2020

Home

Na stronie projektu Joomla pojawiła się aktualizacja Joomla 1.7 oznaczona 1.7.3

Aktualizację można pobrać ze strony JoomlaCode.

W centrum Joomla pojawiła się aktualizacja Joomli 1.7 oznaczona nr 1.7.2; Jest to aktualizacja poprawiająca bezpieczeństwo

Więcej szczegółów na stronie Joomla.

W dniu dzisiejszym na stronie joomla.org pojawiła się aktualizacja do wersji 1.5 oznaczona nr 1.5.24; Jest to aktualizacja poprawiająca bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów na stronie Joomla!

W centrum Joomla.org pojawiła się aktualizacja Joomla 1.7 oznaczona 1.7.1. Jest to wydanie poprawiające bezpieczeństwo .

Aktualizację można pobrać ze strony Joomla!

Zapraszam do odwiedzenia strony 360world.pl możecie tam znaleźć nowe Panoramy i wirtualne wycieczki. Jednocześnie zapraszam do odwiedzenia strony na Facebook-u http://www.facebook.com/pages/360worldpl/207686809278034 Niebawem prezentowane panoramy powinny pojawić się na Google Earth.

Więcej artykułów…

  1. Czas zmian
  2. Panoramy 360
  3. [GIMP] Prosta ramka ver.2
  4. Joomla 1.5.14 - nowa aktualizacja
  5. Joomla 1.5.13 - nowa aktualizacja

Strona 1 z 4