czwartek, luty 27, 2020

W ostatnim czasie powstał serwis stopautyzm.pl. Ideą powstania serwisu jest zgromadzenie wszystkich informacji o autyzmie w jednym miejscu. Przeglądając sieć widzimy, że osoby, a w zasadzie rodzice chorych dzieci poszukują informacji na różnych stronach i forach. Celem serwisu jest:

- zgromadzenie informacji o treści "co to jest autyzm?"

- umieszczenie informacji o placówkach zajmujących się autyzmem.

- itp...

Dlatego osoby lub instytucje chętne do wsparcia serwisu są mile widziane i proszone o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli jesteś przedstawicielem jakiegoś ośrodka i chciałbyś, aby informacja o nim znalazła się w serwisie stopautyzm.pl skontaktuj się. Umieszczenie informacji jest bezpłatne. Ideą serwisu jest pomaganie innym.

Jeśli masz już doświadczenia chcesz się nimi podzielić Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli potrafisz tłumaczyć teksty anglojęzyczne i robisz to hobbistycznie i chciałbyś pomóc Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeżeli jesteś lekarzem i chciałbyś pomóc i podzielić się wiedzą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Obecnie serwis poszukuje redaktorów, którzy chcieliby poświęcić trochę swojego wolnego czasu i wiedzy przy redagowaniu serwisu.

Pamiętaj pomagając innym pomożesz sobie i działając razem możemy więcej.

 

Kategoria: Informacje z sieci